Logo Minters

Wijkondersteuningsteams Schiedam

Wijkbewoners kunnen naar hun WijkOndersteuningsTeam (WOT) met vragen over zorg, welzijn, wonen, opvoeden en inkomen. De deur staat meestal gewoon open; kijk even bij de inloopspreekuren van uw WOT. U kunt ook bellen of een bericht mailen.

In een WOT werken deskundigen op het gebied van eenzaamheid, wonen, mantelzorg, opvoeden, werk, verslaving, schulden en huiselijk geweld. De medewerkers van een WOT hebben niet op elke vraag een pasklaar antwoord. U gaat samen met hen op zoek naar een oplossing, twee weten meer dan één.

WOT Nieuwland

Wijkcentrum Dreesplein, Dr. Willem Dreesplein 2

E-mailadres: nieuwland@wotschiedam.nl

WOT Schiedam Zuid

Leliestraat 10

E-mailadres: zuid@wotschiedam.nl

WOT Schiedam Oost

Wijkcentrum Oost, Boerhaavenlaan 79

E-mail: oost@wotschiedam.nl

WOT Centrum-West

Rubensplein 4G

E-mail: centrum-west@wotschiedam.nl

WOT Groenoord

Van Beethovenplein 161

E-mailadres: groenoord@wotschiedam.nl

WOT Noordrand

Malmö 84

E-mailadres: noordrand@wotschiedam.nl

Centraal telefoonnummer

010 754 15 15

De wijkondersteuningsteams zijn allemaal te bereiken via één centraal telefoonnummer: 010 754 15 15, op werkdagen van 08.00-20.00 uur.

Uw WOT werkt in de wijk samen met (sport)verenigingen, kerken, moskeeën, huisartsen, maatschappelijke opvang, aanbieders van zorg en diverse andere organisaties op het gebied van welzijn, zorg, wonen, werk en inkomen, en (gezins)relaties.

Angela van Peufflik - Participatiemedewerker

Minters-medewerker in de spotlight

Naam: Angela van Peufflik

Functie: Participatiemedewerker

"Ik draag ertoe bij dat er verbindingen komen (en blijven) tussen diverse bewoners(organisaties), de gemeente en andere belanghebbenden in de Vlaardingse wijken Holy en Centrum met als doel: eigen plannen en ideeën ter verbetering van de eigen wijk of buurt realiseren. Daarnaast ondersteun ik bij Coach & Co een aantal coaches en hun co’s."

Minters-gerelateerde websites

Minters
Burgemeester Van Lierplein 51
3134 ZB Vlaardingen

T 010 435 10 22
E info@minters.nl

© 2018 Minters, dienstverleners in welzijn|E-colofon